DOLATA Agnieszka (ur. 1983 Nowa Sól
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, wym. 18 x 24 cm,
sygn. na odwrocie amb. Praca z cyklu "Historie z dzieciństwa".
olej, płótno, 80 x 30 cm,
sygn. l.śr. amb. Praca z cyklu : "Kotka na gorącym dachu miasta".
akwaforta z akwatintą 2/7;
36 x 22,5 cm;
sygn. u dołu: dziewczynka z wieżą, akwaforta z akwatintą 2/7, agnieszka monika dolata 2008