NIERODA Damian (ur. 1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany na odwrociu: 'D. Nieroda "Melodramat II" 2017'
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'D. Nieroda | „Lody 22”” | 2017'
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej/płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Damian Nieroda | "Zdobywanie" | 2018'
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"GŁOWA" | D.Nieroda | 2018'
NIERODA Damian (ur. 1985)
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej/płótno, 80x80 cm
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej, płótno, 61 x 61 cm,
sygn. na odwrocie: Damian Nieroda Baśń, 2011
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej, płyta pilśniowa, 81 x 91 cm,
sygn. na odwrocie: Damian Nieroda, niedziela, 2012
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. na odwrocie
NIERODA Damian (ur. 1985)
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej, płótno;
50 x 70 cm;
sygn.ma odwrocie: Damian Nieroda 2011
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej, płótno, 66 x 55 cm, opis i
sygn. na odwrocie: Ektoplazma Damian Nieroda, 2011
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej, płótno, 61 x 81 cm,
sygn. i opis na odwrocie: Karuzela-Sen, Damian Nieroda
NIERODA Damian (ur. 1985)
Autoportret w pracowni z rozbitym lustrem, 2010
olej, płyta, 81 x 61cm;
sygn. na odwrocie: Damian Nieroda / Autoportret z rozbitym lustrem /81x61 / olej na płycie / 2010
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej, płótno, 71x71 cm.
sygn. na odwrocie: Damian Nieroda /Wiadukt kolejowy / 71 x 71 / 2010
NIERODA Damian (ur. 1985)
akryl, płotno;
71 x 71 cm;
sygn. na odwrocie: Nieroda `11
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej, płótno;
81 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Portret Damian Nieroda 2011
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej, płótno;
40 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: Nieroda
NIERODA Damian (ur. 1985)
olej, płótno;
92 x 65 cm;
sygn. na odwrocie: Nieroda Damian