SMYŁA Monika
akwarela na płótnie , 30 x 24 cm
sygn. na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMYŁA Monika
akwarela/płotno,18x22 cm
sygn. i opisany na odwrocie /MONIKA SMYŁA "ŻÓŁTA II? 2010 AKWARELA NA PŁÓTNIE/
SMYŁA Monika
akwarela/płotno,18x22 cm
sygn.
SMYŁA Monika
akryl, płótno, 105 x 130 cm
sygn. i opisany na odwrocie:
MONIKA/SMYŁA/2011/RÓŻOWA/SUKIENKA/AKRYL
SMYŁA Monika
SMYŁA Monika
akwarela, płótno,
20 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: M. Smyła Niebieski akt
SMYŁA Monika
akwarela, płótno,
24 x 18 cm,
sygn. na odwrocie: M. Smyła "Bez tytułu" 2010