CICHOWSKA Kinga (ur. 1982 Rzeszów)
akryl, płótno, 20 x 20, autorska oprawa cm,
sygn. na odwrocie: Kinga Cichowska "Zestaw imieninowy" 2012
cena wywoławcza: Wykup abonament
Wszystkiego najlepszego, Kochanie! II, 2010
akryl, płótno, 20 x 20 cm, autorska oprawa,
sygn. na odwrocie: Kinga Cichowska Wszystkiego najlepszego, Kochanie! II 2010
Wszystkiego najlepszego, Kochanie! I, 2010
sygn. na odwrocie: Kinga Cichowska Wszystkiego najlepszego, Kochanie! I 2010
akwaforta, papier;
50 x 72 cm;
sygn. l.d.: 9/20 p.d.: Kinga Cichowska 2009
akwaforta, papier;
52 x 36 cm;
sygn. l.d.: 7/20 p.d.: Kinga Cichowska 2009