SIKORSKI Adam (ur. 1984 Gdynia)
linoryt na papierze, 70x50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
linoryt na papierze, 70x50cm
olej, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: A. Sikorski 2016 PKS
olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: Sikorski 08 r.
linoryt na papierze 70x50 cm
sygnowany z przodu, u dołu, opisany na odwrocie: Adam Sikorski linoryt 3/20 "Zaduma" 2015 r.
linoryt, odbitka 12/20 , 74 x 54 cm, praca w oprawie
Postać na czerwonym (embrion), 2010
linoryt, brystol, 1/10, 93 x 134,
sygn. na odwrocie
linoryt na brystolu 70x50 cm
Sygnowany z przodu, u dołu pracy;
opisany na odwrocie: "Klęczący2", linoryt 14/20,2014r
olej, płótno, 80x60 cm
opisany na odwrocie: Sikorski 2015
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: Sikorski 2008