MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)
Olej na płótnie, 90 cm x 130 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 90 x 120 cm
opisany na odwrociu: ‘Jacek Malinowski | AKRYL | 2018’
olej na płótnie, 50 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Jacek Malinowski | olej | 2017’
Primavera in Val d’Orcia, 2017 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
akryl na płótnie, 2 x 50 x 60 cm
Opisany na odwrocie: ‘„Dębowiec” Akryl Jacek Malinowski 2009’
akryl na płótnie, 65 x 92 cm
GIRASOLI TOSCANI (TOSKAŃSKIE SŁONECZNIKI), 2018
akryl na płótnie, 100 x 120 cm
olej/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2017'
akryl na płótnie, 62 x 93 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski
olej na płótnie, 60 x 70 cm
akryl na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski, akryl, 2018’
olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany datowani I opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2018'
akryl na płótnie, 90 x 120 cm
akryl, płótno, 46 x 61 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski AKRYL 2018
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski AKRYL 2018’
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70 x 50 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2018