GĄSIENICA-SETLAK Emilia (ur. 1986)
olej na płótnie
100 x 100 cm
opisany na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 50 x 70 cm
na odwrocie napis: EMILIA | GĄSIENICA-SETLAK | AKRYL | 2015 | "GODOT" | WWW.GASIENICART.WORDPRESS.COM i naklejka: CERTIFICATE OF AUTHENTICITY
olej na płótnie, 70 x 100 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80 x 80 cm
sygn. l. d.
olej, akryl na płótnie 60 x 80 cm
sygn. p.d. E G-S / 2012
Martwa natura z bananowcem, 2009
olej, tektura, 100x70 cm
sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak 09
akryl, olej, płótno, 64x130 cm
sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak 2013, opisany na odwrocie: EMILAI GĄSIENICA-SETLAK "BLUE LADY VALVET LADY" AKRYL 2013 r.
Akryl na płótnie, 40x60 cm
Opisany na odwrocie
Dziewczyna z Alcobendas II, 2015
akryl na płótnie, 80x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
akryl, płótno, 65x92 cm
sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak 2013 r., opisany na odwrocie: EMILIA GĄSIENICA-SETLAK AKRYL 2013 r. "CAMILLE CLAUDEL"
akryl na płótnie, 35x64 cm
akryl, płótno, 90x60 cm
sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak, opisany na odwrocie: EMILIA GĄSIENICA - SETLAK AKRYL 2014 "VIOLET"
akryl na płótnie, 40x40 cm
akryl, płótno, 65 x 50 cm,
sygn. p.d.: Emilia Gąsienica Setlak oraz na odwrocie 2013
akryl, płótno, 60x50 cm
akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: Emilia Gąsienica-Setlak 2011/2013 "Przestrzeń IV"
olej i akryl na płótnie
60 x 90 cm
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d. Emilia Gąsienica-Setlak 2013 oraz na odwrocie
akryl, płótno , 60 x 50 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg: "Emilia Gąsienica-Stelak 2014"