brąz patynowany, wys. 58 cm, sygn. na podstawie E.M. GEYGER fec., na boku podstawy sygnatura giserni:"AKT.GES. vorm H[ERMANN] GLADENBECK u. SOHN/BERLIN-FRIEDRICHSHAGEN"
Akwaforta wg własnego obrazu namalowanego w 1890; wym. komp.: 270 x 185 mm, plansza: 400 x 292 mm; sygn. pł. (pod tytułem): Original-Radierung von E.M. Geyger; niżej opisy typograficzne - l.d.: Druck & Verlag Gessellschaftf. Verviel. Kunst im Wien, p.d.: Vervielfaltigung vorbehalten; nieznaczne naddarcie l. marginesu, grafika kaszerowana.
brąz patynowany, wysokość - 59 cm, podstawa 21,5 x 13,5 cm, sygnowany na podstawie "E.M.GEYGER fec.", na boku podstawy sygnatura giserni:"AKT.GES. vorm H[ERMANN] GLADENBECK u. SOHN/BERLIN-FRIEDRICHSHAGEN Pomniejszona, autorska wersja słynnego posągu nagiego łucznika, znajdującego się w Sanssouci.