KALETA Wojciech (ur. 1981, Łódź)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Trzy słońca nad Wisłą. Rejs (2017-2019)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x70 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x70 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
sygn. na odwrociu
assemblage, metal, pastel, sklejka
32x33 cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno
70x90
Wrześniowy wieczór w Soczewce(2018)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
70x90
sygn.na odwrociu
olej, płótno
54x65
sygn. l.d.
olej, płótno
60x50 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x80 cm
sygn. na odwrociu
olej, tusz, płótno
80x70 cm
Kompozycja wertykalna w czerwieni (2018)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x70 cm
sygn. na odwrociu
olej, tusz, płótno
30x24 cm (każdy)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x50 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x50 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x50 cm