JANYST Jakub (ur. 1978)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANYST Jakub (ur. 1978)
technika mieszana, papier, 35 x 17 cm (w świetle passe-partout), 52,5 x 42,5 cm (oprawa),
sygn. i opisany na odwrocie
JANYST Jakub (ur. 1978)
technika mieszana, papier,
38 x 25 cm (w świetle oprawy),
sygn. na odwrocie
JANYST Jakub (ur. 1978)
olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie
JANYST Jakub (ur. 1978)
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
JANYST Jakub (ur. 1978)
olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
JANYST Jakub (ur. 1978)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
JANYST Jakub (ur. 1978)
akryl, płótno, 30x60 cm
opisany na odwrocie: KUBA JANYST 2014 "POLA" AKRYL
JANYST Jakub (ur. 1978)
olej, akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: KUBA JANYST GARDENS OF CHAOS AKRYL/OLEJ 11.2013
JANYST Jakub (ur. 1978)
olej, akryl, płótno, 60x120 cm
opisany na odwrocie: KUBA JANYST "UNHOLY TRINITY" 2014 OLEJ NA PŁÓTNIE
JANYST Jakub (ur. 1978)
akryl na płótnie, 80 x 120,
sygn. Kuba Janyst z tyłu obrazu
JANYST Jakub (ur. 1978)
akryl, olej, 70x100 cm
opisany na odwrocie: KUBA JANYST - THE INVALUABLE DARKNESS - AKRYL/OLEJ 2014
JANYST Jakub (ur. 1978)
akryl, płótno, 80x120 cm
opisany na odwrocie: KUBA JANYST "SANCTUARY" 2014 AKRYL
JANYST Jakub (ur. 1978)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
JANYST Jakub (ur. 1978)
akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. na odwrocie: KUBA JANYST/SOUND OF WHITE NOISE/2014
JANYST Jakub (ur. 1978)
olej, akryl, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: JAKUB JANYST/DE PROFUNDIS/ 12.2013
JANYST Jakub (ur. 1978)
olej, płótno, 110 x 110 cm,
sygn. p.d.: K.10 oraz na odwrocie: Kuba Janyst
JANYST Jakub (ur. 1978)
olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Kuba Janyst
JANYST Jakub (ur. 1978)
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Kuba Janyst 2011
JANYST Jakub (ur. 1978)
olej, płótno, 40 x 100 cm