JAKSA CZOBA Mariusz
olej na płótnie, 90 x 70 cm
sygn. na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAKSA CZOBA Mariusz
olej na płótnie, 40 x 50 cm, sygn.
JAKSA CZOBA Mariusz
olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygn.
JAKSA CZOBA Mariusz
olej na płótnie 50,5 x 40 cm
sygn. p.ś. Jaksa
JAKSA CZOBA Mariusz
Pejzaż z żółtą drogą i zielonym obłokiem, 2014
olej na płótnie
40 x 50 cm
JAKSA CZOBA Mariusz
Martwa natura z rolką folii, 2013 r.
akryl na płótnie, 40 x 50 cm, sygn.
JAKSA CZOBA Mariusz
akryl/płótno, 70 x 50 cm, sygn.
JAKSA CZOBA Mariusz
akryl, płótno, 40x50 cm
sygn. l.d.: Jaksa Czoba 2013, na odwrocie nalepka autorska
JAKSA CZOBA Mariusz
Szydłów. Pranie (ul. Łokietka), 2012
akryl, płótno, 24x33 cm,
sygn. na licu p.g. /Jakasa 2012/, nalepka autorska na odwrocie /Mariuz Jaksa Czoba Szydłów. Pranie (ul. Łokietka) 2012, akryl na płótnie 24x33/
JAKSA CZOBA Mariusz
akryl/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.
JAKSA CZOBA Mariusz
Staś na Wisłą w Złotoryii, 2011
akryl, płótno,
40x50 cm,
sygn. na licu /Jakasa `11/, na odrocie nalepka autorska
JAKSA CZOBA Mariusz
akryl/płótno,
30 x 24 cm,
sygn.