GERLACZYŃSKA-WASZKIEWICZ Katarzyna (ur. 1982 Olsztyn)
technika mieszana, płótno, 25 x 30 cm,
sygn. na odwrocie: K. Gerla
cena wywoławcza: Wykup abonament
tech. mieszana, papier, 86 x 61 cm; syg. p.d K.Gerla
Bitwa pod Grunwaldem III, 2002
technika mieszana (akwarela, cienkopis), papier;
30,5 x 15, 5 cm;
sygn. l.d.: K. Gerla
technika mieszana (akwarela, cienkopis), papier
33 x 30, 5 cm;
sygn. p.d.: K. Gerla
olej, tektura;
70 x 100 cm;
sygn. p.d.: K. Gerlaczyńska
Tryptyk z cyklu My face - Your face, 2005/2010
akryl na papierze
trzy prace 100x70 cm każda
sygnowana z przodu pierwszą literą imienia i skrótem nazwiska - K. Gerla. Z tyłu podpisana z imienia, nazwiska, tytułu, daty bezpośrednio na oprawie.