DĘBOSZ Paulina (ur. 1987)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DĘBOSZ Paulina (ur. 1987)
DĘBOSZ Paulina (ur. 1987)
olej, płótno, 130 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DĘBOSZ Paulina (ur. 1987)
DĘBOSZ Paulina (ur. 1987)
olej na płótnie
90x120 cm