BRUCK Albrecht (1874 - 1964)
Widok na Długie Pobrzeże w Gdańsku
akwaforta, wym. 19,5 x 27,5 cm (odcisk płyty), sygn. ołówkiem p. d.: A.Bruck
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRUCK Albrecht (1874 - 1964)
Widok na wejście do portu w Nowej Soli, pochodzący z: "Neusalz an der Oder zehn radierungen von Albrecht Bruck...", wyd. E. Barkemeyer, Monachium, 1943 r.; akwaforta, wym. 19,8 x 27,4 cm (odcisk płyty); sygn. ołówkiem p. d.: Albrech Bruck
BRUCK Albrecht (1874 - 1964)
akwaforta kolorowana, 26,5 x 19,5 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: ABruck, opis. ołówkiem l. d.: Danzig Jopengasse
BRUCK Albrecht (1874 - 1964)
BRUCK Albrecht (1874 - 1964)
Ratusz Głównego Miasta w Gdańsku 1 poł. XX w.
akwaforta, sucha igła;
wym. płyty 26 × 18,3 cm;
w oprawie
BRUCK Albrecht (1874 - 1964)
BRUCK Albrecht (1874 - 1964)
Wrocław. Ostrów Tumski, ok. 1922
Akwaforta;
wym.: 190 x 275 mm; sygn. oł. l.d.: Breslau Dominsel, p.d.: ABruck. Lit.: "Ikonografia Wrocławia", t. I, poz. 681.