FILIPKIEWICZ Stanisław
olej / płyta, 68 x 53 cm, sygn.
dar osoby prywatnej
cena wywoławcza: Wykup abonament
FILIPKIEWICZ Stanisław
olej, sklejka
35 x 70,5 cm
FILIPKIEWICZ Stanisław
Martwa natura z różami i porcelanową figurką
olej, płyta pilśniowa
103,5 x 70 cm
FILIPKIEWICZ Stanisław
olej, tektura
49 x 70 cm
FILIPKIEWICZ Stanisław
FILIPKIEWICZ Stanisław
akwarela, karton naklejony na tekturę
59 x 49 cm
FILIPKIEWICZ Stanisław
olej, płótno
68 x 57 cm
FILIPKIEWICZ Stanisław
FILIPKIEWICZ Stanisław
FILIPKIEWICZ Stanisław