LASKOWSKA Magdalena (ur. 1985, Warszawa)
alkid/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '„Dziewczynka w brązach” | 60 x 60 cm, alkid | 2016 LASKOWSKA'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Rower na Polu Mokotowskim, 2019 r.
akryl/płótno, 38 x 46 cm,
sygnowany p.d: 'L.',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Rower na Polu Mokotowskim | 38 x 46 cm, akryl, 2019 | Laskowska'
akryl, płótno, 65 X 81 cm,
sygn. p.d.: 'Laskowska' oraz opisany na odwrocie: '"Gorący maj II | 65x81 cm, akryl, 2019 | Laskowska'
alkid/płótno, 54 x 73 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magnolie II | 54 x 73 cm, alkid, 2013 | Laskowska'
olej alkidowy/płótno, 60 x 50 cm
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘”Malina na plaży” | 81 x 100 cm, olej alkidowy | 2018 LASKOWSKA’
alkid/płótno, 20 x 30 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dziewczynka | alkid, 20 x 30 cm, 2015 | Laskowska'
Chłopiec, pudełko i piłka, 2015 r.
alkid/płótno, 20 x 30 cm,
sygnowany na odwrociu: '"Chłopiec, pudelko i piłka" 20 x 30 cm | alkid, 2015 Laskowska'
olej alkilowy, akryl, 89 x 116 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'Żółte pole 89X116 cm, akryl, alkid | LASKOWSKA | 2016'
akryl na płytce MDF, 19,5 cm,
sygn.l/d: Laskowska
akryl/płótno, 60 x 73 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska' opisany i datowany na odwrociu: '„Jesienna” 60 x 73 cm,
akryl, 2018'
alkid/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany p.d: „Laskowska',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”Scena” | 60x60 cm, alkid, 2016 | LASKOWSKA'
Alkid, 20 x 20 cm
alkid/płótno, 80 x 80 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Odpoczynek" | 80 x 80 cm, alkid, 2016 | LASKOWSKA'
alkid/płótno, 60 x 120 cm,
sygnowany inicjałem l.d: 'L.'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Za zasłoną" | 60 x 120 cm, alkid, 2015 | Laskowska'
alkid/płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Sąd Parysa II" 50 x 60 cm, alkid, 2016 | Laskowska'
olej alkidowy, płótno, 89 x 116 cm,
sygn. p.d.: 'Laskowska' oraz opisany na odwrocie: '"Pora sjesty’’, 89x116 cm, alkid, 2013, Laskowska'
alkid/płótno, 65 x 81 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Jak we śnie II" | 81 x 65 cm, olej alkidowy | LASKOWSKA 2017'
akryl na płótnie, 25 x 25 cm
sygnowany na odwrociu
olej alkidowy, płótno, 50 x 130 cm (dyptyk: 50 x 50 cm i 50 x 80 cm),
sygn. i opisane na odwrociach