FIJAŁKOWSKA Lili (ur. 1949, Kijów)
akryl na płótnie, 60 x 50 cm X 2 i 73 x 54 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 100 x 80 cm
Olej, płótno; 102 x 60 cm
Sygnowany p.d.: L.Fijałkowska; sygnowany, opisany na odwrocie
Na odwrocie nalepka wystawowa Warexpo z opisem pracy
olej na płótnie, 81 x 65 cm
olej na płótnie, 50 x 60 cm
technika własna, digital mixt, płótno, 73 x 54 cm,
sygn. p.d.: LF oraz na odwrocie
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: LILI FIJAŁKOWSKA
Księżniczka z ptakiem, 2011 r.
tusz, flamaster/papier, 67 x 47 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d. `Lili Fijałkowska`
piórko, tusz czarny, pióro złote, technika mieszana, papier,
50 x 70 cm