KOŁODZIEJCZYK Tomasz (ur. 1976, Szczecin)
akryl, płótno, 115 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: 'MARINA | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 120 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: PRZYSTAŃ JACHTOWA | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2019'
akryl, płótno, 113 x 145 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 65 cm,
sygn.na odwrocie: '"JACHT" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2017'
olej na płótnie, 40 x 50 cm, sygn.
akryl na płótnie, 65 x 81 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘„Przystań” Tomasz Kołodziejczyk 2018’
akryl, płótno, 80 x 120 cm, opisany na odwrocie: 'SOPOT MARINA | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2018'
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘"POMOSTY" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2016’
akryl, płótno, 100 x 135 cm,
opisany na odwrocie: 'PRZYCUMOWANY JACHT | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2018'
akryl na płótnie, 65 x 92 cm
akryl na płótnie, 50 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ "BEZ TYTUŁU" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2017’
olej, płótno, 65.00 x 65.00 cm
opisany na odwrocie: "W ODDALI" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2018
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
akryl, płótno, 120 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie, 30 x 40 cm, sygn.
akryl na płótnie
40 x 50 cm
opisany na odwrociu
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 120 x 80 cm,
akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. na odwrocie