HOLLAK Józef (1890 - 1949)
sygn. p.d.
drzeworyt, akwarela, gwasz
23.3x17.8 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOLLAK Józef (1890 - 1949)
HOLLAK Józef (1890 - 1949)
Drzeworyt;
wym. komp.: 230 x 175 mm;
sygn. oł. p.d.: J. Hollak.
HOLLAK Józef (1890 - 1949)
gwasz na kartonie, 30 x 26,5 cm; 43 x 30 cm; 30 x 26,5 cm, sygnowany ołówkiem p.d.:
"J. Hollak"
HOLLAK Józef (1890 - 1949)
gwasz na kartonie, 30 x 26,5 cm; 43 x 30 cm; 30 x 26,5 cm, sygnowany ołówkiem p.d.: "J. Hollak"