WIERUSZ-KOWALSKA Janina Maria (ur. 1949, Częstochowa)
akryl, płótno
160 x 110 cm
sygn. na odwr. na pł. l.g.: JWK.
p.g.: „MONOTONNY DESZCZ“ | STYCZEŃ 2018/STYCZEŃ 2019 | AKRYL/ PŁÓTNO | 110x160cm. | JANINA WIERUSZ KOWALSKA
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, tektura, w ramie 102 x 72 cm
akryl na płótnie, 100 x 70 cm, sygn.
ołówek/papier, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janina Wierusz Kowalska | Rysunek, ołówek na papierze | 100 x 70 cm | Rok wykonania: 2011 | tytuł: "Ciemne trawy"'
akryl/tektura, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANINA WIERUSZ KOWALSKA | SMALL STAIRS | AKRYL / TEKTURA | MAJ 2013 | JWK.'
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
akryl, płótno
125 x 63 cm
sygn. p.d.: WK.
na odwrocie na płótnie sygn.: JANINA WIERUSZ KOWALSKA | "MIEDZIANE ŚWIATŁA" | AKRYL/PŁÓTNO | 125 x 63 cm | SIERPIEŃ 2016 | WK.
akryl, płótno
205 x 125 cm
sygn. p.d.: JWK [monogram wiązany]
na odwr. na płótnie: JANINA WIERUSZ KOWALSKA | SHELLS / MUSZLE | AKRYL NA PŁÓTNIE | 135 [sic!] x 205 cm. | 2015
akryl, płótno
205 x 108,5 cm
na odwr. na płótnie: JANINA WIERUSZ KOWALSKA | "BILLS" | AKRYL NA PŁÓTNIE | 205 x 110 cm. | PAŹDZIERNIK 2013 | JWK [monogram]
akryl/tektura, 100 x 70 cm
na odwrociu: `JANINA WIERUSZ KOWALSKA | SMALL STAIRS | AKRYL / TEKTURA | MAJ 2013 | JWK.`
akryl, płótno
204,5 x 144,5 cm
sygn. p.d.: JWK
sygn. na odwrocie na płótnie: JANINA WIERUSZ KOWALSKA | "BIAŁE WSTĘGI" | ROK WYKONANIA: 2012, AKRYL, PŁÓTNO | 144 x 204 cm. | JWK.
ołówek/papier, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Janina Wierusz Kowalska | Rysunek, ołówek na papierze, | 100 x 70 cm | Rok wykonania: 2011 | Tytuł: "Ciemne trawy"
akryl, płótno, 205 x 110 cm; sygn. p.d. : JWK.
na odwr. na płótnie sygnatura: Janina Wierusz Kowalska | 2013