JANSEN Joseph
olej, płótno, 94 × 131 cm
sygn. p. d.: Jos. Jansen/Düsseldor.
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANSEN Joseph
JANSEN Joseph
PEJZAŻ ALPEJSKI Z JEZIOREM I KOBIETĄ IDĄCĄ DROGĄ WŚRÓD SOSEN, 1861
Olej, płótno; 68,5 x 55 cm
Sygnowany l.d.: J. Jansen, 1861
JANSEN Joseph
Olej, płótno;
68,5 x 55 cm
JANSEN Joseph
olej, płótno,
64.5 x 76
p.d.: Jos. Jansen 1895
Na ramie nalepka berlińskiej firmy ramiarskiej W. Stophany.