GLADENBECK Oskar
Brąz, marmur (podstawa) wys. całk. 21,5 cm
Sygnowany: Oskar Gladenbeck
cena wywoławcza: Wykup abonament
GLADENBECK Oskar
Popiersie kobiety - w typie secesyjnym
glinka ceramiczna malowana na zielono oraz brązowo złotawo; wys. 38 cm;
na odwrocie wyciski: OSCAR GLADENBECK / FREDRICHSHAGE wycisk numeru 337 oraz kartusz z nazwą: FABRIK - ... MARKE GESCHÜTZT wewnątrz numer 527 [drobne szczerby].
Niemcy, Berlin, odlewnia Carla Gustawa Hermanna Gladenbecka, pocz. XX w.
GLADENBECK Oskar
GLADENBECK Oskar
brąz patynowany, postument - alabaster, wys.: 16,5 cm
opisany na odwrocie: `Oskar Bladenbeck G. m. b. H.` oraz `Leht Brener garart`
Estymacja: 1 500 - 2 000
GLADENBECK Oskar
POPIERSIE GOETHEGO, ok. 1880-1890
brąz patynowany, podstawa: kamień,
wysokość: 26.5 cm
sygnowany: O. Gladenbeck fecit.
ponadto znak berlińskiej odlewni H. Gladenbeck i syn