HOFFMANN Anton (1863 Bayreuth - 1938 Monachium)
olej, płótno, 50 x 75 cm
sygn. p. d.: Anton HOFFMANN MUENCHEN
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, deska,
17 x 8.5 cm
sygnowany p.d.: Ant. Hoffmann
Tabor wojsk z czasów wojny 30-letniej, ok. 1900
olej, płótno,
60.8 x 80.5 cm
sygnowany p.d.: HOFFMANN | Anton MIENCHEN
olej na płótnie,
62,4 x 74,5 cm
sygnowany l.d.: "Anton Hoffmann/ MŹnchen"
Malarz scen rodzajowych i ilustrator. Działał w Berlinie i Monachium.
olej na płótnie,
62,4 x 74,5 cm