CHAPOVAL Youla (1913 Kijów – 1951 Paryż)
Nature morte au bouquet de fleurs, 1946
olej, płótno
sygn. i dat. l.d.
38 x 46 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
sygn. i dat. p.d.
tyt. na odwrocie
81 x 100 cm Étiquette
wystawiany: Musée d´Art Moderne de la Ville de Paris, octobre-novembre 1964;
Nature morte a l`as de trefle (1946)
olej, deska,
46 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.
na odwrocie tytuł
Pochodzenie: Galeria Benezit Paryż
Praca będzie uwzględniona w katalogu przygotowywanym przez Henri Moisset
olej, płótno,
38 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.
na odwrocie tytuł