SHEYBAL Stanisław (1891 - 1976)
Nasturcje na kominku, ok. 1935
olej, tektura, 50,5 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: Sheybal
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura,
50,5 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: Sheybal
Legenda o Górze Zamkowej w Krzemieńcu, l. 30. XX w.
brom/papier,
20 x 29,3 cm
sygn. na odwrociu Stanisław Sheybal
załamanie p.d. rogu
brom/papier,
23 x 16 cm
sygn. na odwrociu fot. Stan. Sheybal