NIKLEWICZ Danuta (ur. 1953, Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
60 x 80 cm
sygn. l.d.
Impresja z cyklu Manhattan, 2018
olej, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. l.d.: Danuta Niklewicz 2018 oraz na odwrocie
Impresja wieczorna - Manhattan, 2018 r.
olej na płótnie, 70×100 cm
olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. l.d.
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x80 cm
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x80 cm
olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.
Dziki spokój, z cyklu Origami, 2017
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: Danuta Niklewicz 2017
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. l.d.: DANUTA NIKLEWICZ 17, opisany na odwrocie: INWAZJA WIOSNY, olejny Danuta Niklewicz 2017
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: DANUTA NIKLEWICZ 2017, opisany na odwrocie: INWAZJA, olejny 80x80 cm Danuta Niklewicz, 2017
olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.