CHUDZICKI Michał (ur. 1983, Kraśnik)
olej płótno
70 x 60 cm
sygn. na odwrocie na płótnie l.d.: Michał Chudzicki | 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
64 krótkie historie, epizod III, 2011 r.
olej/płótno, 73,5 x 59 cm
Mały portret, duże passe-partout, 2011
olej, płótno; 82 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Michał Chudzicki / „Mały portret, duże passe-partout” / 2011.
olej na płótnie, 65 x 50 cm, sygn. tył, góra 'Michał Chudzicki,"Domowe ognisko IV", 2012’
Między domami jest kolorowo II, 2012
olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Michał Chudzicki / 2013.
Zestaw trzech kolaży anatomicznych, 2010 r.
kolaż/papier, 21 x 15 cm (wymiary każdej części)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MICHAŁ | CHUDZICKI | 2010'
olej na płótnie, 46 x 38 cm,
sygn. po lewej u góry 'MICHAŁ CHUDZICKI | KLATKA II | 2012'
olej, płótno
61 x 50 cm
sygn. na odwr. na pł. l.g.: Michał Chudzicki | "Ignorant" | 2011
64 KRÓTKIE HISTORIE, EPIZOD V, 2011
akryl, płótno
120,5 x 150 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Michał Chudzicki | "64 krótkie historie, epizod V" | 2011
64 krótkie historie - Epizod III, 2011
olej, płótno; 73,5 x 59 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Michał Chudzicki / "64 krótkie historie, epizod III" / 2011
akryl, płótno
54,5 x 65 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Michał Chudzicki | "Podróż I" | 2012
olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno
100 x 120 cm
sygn. na odwr. na płótnie l.g.: Michał Chudzicki | Wyścig II | 2011
olej/płótno, 150 x 190 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Michał Chudzicki | "Duży kurczak" | 2012`
- "Opowieść o tych i tamtych", wystawa indywidualna, Bunkier Sztuki, Kraków, 22.03.-14.04.2013
olej na płótnie
60 cm x 50 cm
olej/płótno, 65 x 50 cm
na odwrociu opisany
olej/płótno
80x60,5 cm
Sygn. Na odwrocie: MICHAŁ CHUDZICKI/ "OSTATNI ROMANTYK"/2010