JARKIEWICZ Edyta (ur. 1969, Częstochowa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
kolaż fotograficzny; druk FineArt Fabriano; edycja 1/5;
50 x 70 cm;
sygn. p.d.: Edyta Jarkiewicz 2011
Akryl, olej, płótno;
38x24 cm
Sygn. na odwrocie: INCOMPATIBILIA/ EDYTA/ JARKIEWICZ/ OLEJ,AKRYL/ 2011
olej, akryl, płótno;
40 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: sygn. na odwrociu: Edyta Jarkiewicz, olej, akryl, 40 x 100 cm, 2008
Olej, akryl
100 x 153
Sygn. na odwrocie: EDYTA/ JARKIEWICZ/ OLEJ/AKRYL/ 100 x 153 cm/ 2006