ANDRZEJEWSKI Maciej (ur. 1983)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat. p.d.,
serigrafia (6/10),
70x100,
sygn. dat. p.d.,
serigrafia (4/10),
90x62 cm
sygn. dat. p.d.,
serigrafia (6/10),
80x48.5 cm
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
79.5x60
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
50x70
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
70x50
sygn. na odwrociu
technika mieszana, płótno
70x60
sygn. na odwrociu
technika mieszana, płótno
70x60
sygn. na odwrociu
technika mieszana, płótno
60x70