SIERACZYŃSKA Krystyna
olej/płótno, 40 x 50 cm
sygn. l. d. K. Sieraczyńska
cena wywoławcza: Wykup abonament
SIERACZYŃSKA Krystyna
olej/płótno
60 x 50 cm
SIERACZYŃSKA Krystyna
olej/płótno
50 x 40 cm,
SIERACZYŃSKA Krystyna
olej/płótno
25,5 x 30,5 cm
SIERACZYŃSKA Krystyna
Olej, płótno,
79 x 60 cm,
sygn. p.d.: K. Sieraczyńska (19)58 ;Na odwrocie naklejka BWA Kraków
SIERACZYŃSKA Krystyna
Olej, płótno,
60 x 79 cm,
sygn. p.d.: K. Sieraczyńska (19)58; Na odwrocie etykieta BWA Kraków
SIERACZYŃSKA Krystyna