VAGH-WEINMANN Nandor (1897 Budapeszt – 1978 ok. Montereau)
olej, sklejka; 41 x 50 cm;
sygn. p. d.: N. WAGH WEINMANN (ryte końcówką pędzla).
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płyta, 41 x 50 cm
obraz dwustronny, na odwrociu: 'Portret'
Krajobraz z miastem na górze, 1967 r.
olej/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany p.d.: 'Vagh' i datowany l.d.: '1967'
Olej na płótnie
Syg. p.d.i powtórnie sygnowany na odwrocie
80,5 x 60 cm