PAYNE Albert Henry (1812-1902)
wg Christian Leberecht Vogel (1759 - 1816)
Akwaforta, papier; 13 x 17 cm (odbitka)
Sygnowany z płyty pod ryciną; C. L. Vogel pinx. A.H.Payne sc. / The Brothers Die Brüder
cena wywoławcza: Wykup abonament
Mały Staw w Karkonoszach według obrazu Ludwiga Richtera (1803-1884)
staloryt, papier, 10 × 15,2 cm (odcisk płyty), 14,4 × 21,8 cm (arkusz)
opis. l. d.: L. Richter del.; u dołu DER KLEINE TEICH.; p. d.: A.H.Payne sculp., poniżej: Leypzig d. Eng. Kunst-Anstalt.
Oryginał obrazu Ludwiga Richtera znajduje się w zbiorach Sta
wg Alexander CARSE (1779 - 1843)
Akwaforta, papier; 19,5 x 25,5 cm
Sygnowany z płyty d.: A.Carse. A.H.Payne sc. Berlin
Widok Jeleniej Góry, 2 ćw. XIX w.
staloryt kolorowany, papier,
9,5 x 15 cm (płyta), 11,5 x 17,8 cm (arkusz);
opis u dołu: L. Mayer del./ A. H. Payne scu./ HIRSCHBERG
staloryt kolorowany, papier