JANASZ Wiesław (1953-2016)
Technika własna, papier; 57 x 38,5 cm
Sygnowany p.d.: Janasz
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANASZ Wiesław (1953-2016)
Z cyklu Portrety, Portret szczególny na okazję szczególną
naciek gorący, tektura, akryl: 42 x 34 cm
Licytacja na cele charytatywne Fundacji SUE RYDER.
JANASZ Wiesław (1953-2016)
JANASZ Wiesław (1953-2016)
JANASZ Wiesław (1953-2016)
Obiekt wystawiony na licytację na rzecz Fundacji Sue Ryder.
JANASZ Wiesław (1953-2016)
Aukcja charytatywna. Licytacja na rzecz Fundacji Sue Ryder.
JANASZ Wiesław (1953-2016)
Amadeusz uwikłany w pięciolinie II, 2012
mosiądz patynowany; wys. 32 cm, szer. 76 cm, gł. 32 cm
wys. Podstawy 110 cm
Rzeźba unikatowa - pojedynczy egzemplarz
Estymacja: 20000 - 25000 PLN
JANASZ Wiesław (1953-2016)
Portret Bacon wielokrotny z cyklu Rozmowy z Baconem, 2009
Terakota w polichromii, wys.29 cm (z podstawą 33 cm)
Sygn. u spodu podstawy: Pierwszy portret wielokrotny Bacona wynikający z rozmowy umownej WJanasz/ W-wa 2009
Estymacja: 7.000 - 8.000 zł
JANASZ Wiesław (1953-2016)
Z cyklu Portrety Portret szczególny na okazję szczególną
naciek gorący
tektura, akryl
42 x 34 cm
JANASZ Wiesław (1953-2016)
naciek gorący
olej na płycie
40 x 40 cm
JANASZ Wiesław (1953-2016)
JANASZ Wiesław (1953-2016)
JANASZ Wiesław (1953-2016)
olej/płyta
40x40 cm