JAGIEŁŁO Bogusław Józef (ur. 1960, Gorzów Wielkopolski)
akryl na płótnie
50 x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie
60 x 50 cm
akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygn. l. d. AD 2014 B. J. Jagiełło
akryl na płótnie
80,5 x 60 cm