CHWALA Fritz (1872 Wiedeń - 1936 Wiedeń)
Olej, płótno; 53,5 x 43,5 cm
Sygnowany p.d.: Fritz Chwala
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 42 x 79,5 cm
sygnowany p.d.: 'Fritz Chwala'
olej/deska, 20,5 x 31 cm
olej/deska, 20,5 x 31 cm
sygnowany p.d.: `Fritz Chwala`
Odwrocie: papierowa naklejka z opisem obrazu
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
KRAJOBRAZ NOCNY Z ZAMKIEM NAD JEZIOREM
olej, płótno,
97.5 x 142
sygnowany l.d.: Fritz Chwala
olej, płótno,
50 x 82 cm
sygnowany l.d.: Fritz Chwala.