GŁADKOWSKI Jerzy
akwarela/papier, 10 x 15 cm
sygn. l. d. J. Gładkowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
GŁADKOWSKI Jerzy
akwarela/papier, 14,5 x 21 cm
sygn. l. g. Gładkowski
GŁADKOWSKI Jerzy
akwarela/papier
26 x 11 cm
GŁADKOWSKI Jerzy
akwarela/papier
21 x 29 cm
GŁADKOWSKI Jerzy
technika mieszana/papier
14,5 x 21 cm
GŁADKOWSKI Jerzy
akwarela/papier
18 x 10 cm
GŁADKOWSKI Jerzy
techn. mieszana/papier
21 x 21 cm
GŁADKOWSKI Jerzy
techn. mieszana/papier
18 x 18 cm
GŁADKOWSKI Jerzy
tech. mieszana/papier
13 x 20 cm
GŁADKOWSKI Jerzy
tech. mieszana/papier
15,8 x 18,8 cm
GŁADKOWSKI Jerzy
technika mieszana/papier
21 x 28,5 cm