DĄBROWSKA Magdalena (ur. 1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu,
olej, tektura,
50x35 cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno
101x120
sygn.l.d.
technika mieszana, papier
48x70
Cyganka-kopia dzieła Fransa Halsa (2011)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
70x65
sygn.na odwrociu
olej, płyta hdf
100x70cm
sygn.na odwrociu
olej, płyta hdf
88.5x47.5cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno
100x100cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
101x90.5
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x100
sygn. na odwrociu
olej, pilśnia
84x79.5