BERGER Dorota
cena wywoławcza: Wykup abonament
BERGER Dorota
tempera, deska, 28 x 39 cm,
sygn. na odwrocie; w oknie motyw zaczerpnięty z obrazu Paolo di Giovanni Fei „Madonna dell’Umilta”
BERGER Dorota
tempera, deska, 40 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
BERGER Dorota
odwrocie; Dorota Berger Wieża 2012
BERGER Dorota
tempera/deska, 69x55 cm
opisany na odwrocie /DOROTA BERGER 2007/
BERGER Dorota
akwaforta,
16x23 cm w św. p-p., E/A,
sygn. i opisany na licu /"Za siódmą górą" Dorota Berger 1999/
BERGER Dorota
akwaforta,
16x23 cm w św. p-p., E/A,
BERGER Dorota
akwaforta,
20x20 cm w św. p-p., nakład 2/8,
sygn. i opisana na licu /akwaforta 2/8 Dorota Berger 1998/
BERGER Dorota
akwaforta,
13,5x13,5 w św. p-p., E/A,
sygn i opisany na licu /"Za siódmą górą" Dorota Berger 1999/
BERGER Dorota
tempera/deska,
30 x 40 cm
sygnowany na odwrociu
BERGER Dorota
tempera na desce
44x60cm
2004