BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
Bajki dla dorosłych, dyptyk, 2016
biskwit malowany szkliwem, 2x20x20cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
Bajki dla dorosłych, tryptyk, 2016
biskwit malowany szkliwem, 3x20x20 cm
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
Akryl na płótnie, wszyta miniatura ceramiczna, 40x40cm
Opisany na odwrocie
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
ceramika malowana podszkliwnie, 20 x 20 cm,
sygn. na odwrocie
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
Tabu II i Sekret III z cyklu Prowokacje, dyptyk 2012
Obraz ceramiczny malowany szkliwem, 2x20x20 cm
Opisany na odwrocie
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno, wszyta miniatura ceramiczna, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: Anna Baranowska, tyt. Wyspa rozum, 2014r.
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
olej, płótno, 100x 100 cm
sygn. p.d.
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
2012, obraz ceramiczny, 20x20 cm
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
Tabu III z cyklu Prowokacje, 2012,
obraz ceramiczny malowany szkliwem na podkładzie biskwitowym, oprawiony w czarną lakową ramę, 20x20cm
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: A. Baranowska wraz z opisem 2014
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
obrazy ceramiczne 4 szt., 4 x 20 x 20 cm,
na odwrociu opisane: Anna Baranowska, cykl Kadry z życia Dziecka, 2010 r.
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
Sekret 3 z cyklu Prowokacje, 2012
obraz ceramiczny, 20x20 cm
sygnowany na odwrocie
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Anna Baranowska, tyt. EWY, 2014r.
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
ceramika szkliwo na podkładzie biskwitowym, 20 x 20 cm
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Anna Baranowska, 2014r, Plaża Kupidyna
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno, 50 x 60 cm 2014