CHLEBEK Monika (ur. 1986)
olej/płótno, 20 x 20 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHLEBEK Monika (ur. 1986)
kolaż, 24,4 x 33,5 cm, 2015
CHLEBEK Monika (ur. 1986)
materiał: KOLAŻ PAPIER
wymiar: 30x21
rok: 2013
SYGNOWANA I DATOWANA
CHLEBEK Monika (ur. 1986)
olej/płótno,
50 x 60 cm,
sygn.
CHLEBEK Monika (ur. 1986)
olej, płótno
40x53 cm