CIEPLIŃSKI Tomasz
akryl, płótno; 67 x 94 cm;
sygn. na odwrocie: TCiepliński.11
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIEPLIŃSKI Tomasz
akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. na odwrocie:TCiepliński.12
CIEPLIŃSKI Tomasz
CIEPLIŃSKI Tomasz
akryl, płótno,
60 x 118 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: Tomasz Ciepliński;
sygn. na odwrocie
CIEPLIŃSKI Tomasz
CIEPLIŃSKI Tomasz
akryl, płótno,
60 x 118 cm;
sygn. na odwrocie
CIEPLIŃSKI Tomasz