ZAWADA Ernest (ur. 1971, Cieszyn)
olej na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Ernest Zawada’
opisany na odwrociu: ‘olej, płótno 2018 r. | 90 x 70 | „Abstrakcja”’
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 90 x 70 cm
olej na płótnie, 90 x 70 cm
olej, płótno; 200 x 150 cm
dwukrotnie sygnowany na odwrocie (krosno, płótno): "Ernest Zawada 2008 - olej - »Pion - poziom«"
Bez tytułu (Czerwony), 2014-2015
olej, płótno; 150 x 200 cm
sygnowany na odwrocie: "Ernest Zawada | olej »Bez tytułu« | 2014-2015 Czerwony"
olej na płótnie, 65x55cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Ernest Zawada olej 2016’
olej na płótnie, 80x60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Ernest Zawada, olej, 2016’
olej, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
2017 - wystawa indywidulana ,,Ernest Zawada - Malarstwo", Galeria BWA, Przemyśl
2015 - wystawa zbiorowa "Kochajmy naszych artystów. 70 lat obecności Związku Polskich Artystów Plastyków w Bielsku-Białej. 1945-2015", Galeria BWA, Bielsko-Biała
2014 - wystawa indywidualna "Obrazy mini-mal", Galeria OD NOWA, ASP Łódź
olej płótno, dyptyk 2x60x50 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
olej na płótnie, 70x50cm,
Olej na płótnie, 70 x 100 cm
akryl/płótno, 65 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: ' '98 | E. Z.'
Olej na płótnie, 120 x 90 cm
Olej na płótnie, 120 x 90 cm
olej, płótno;
130 x 115,5 cm.
Na odwrocie napis autorski: 1993/ E.ZAWADA/ Z BLISKA 120 X 130