ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
assemblage, akryl, płótno
47x30 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Złoty urok burżuazji z cyklu Folk lokalny (2019)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x50 cm (52.5x52.5 cm z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Wielka improwizacja II z cyklu Folk lokalny (2019)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 50 x 50 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 49 x 49 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2019'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "PINIATA II", 2019'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
50x50 (52.5x52.5 z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Off Piotrkowska z cyklu „Folk lokalny”(2019)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
23x23 (25x25 z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
23x23 (25x25 z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 52 x 52 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2018'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "WYSPA TAJEMNIC IV" 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 53 x 53 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "PINIATA" 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 133 x 133 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Na dziedzińcu z cyklu Folk lokalny (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x90 cm (93x93 cm z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
23x23 cm (25x25 cm z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
23x23 cm (25x25 cm z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 110 x 110 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "LA FRIDA CAFE" | Z CYKLU FOLK LOKALNY | 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Dom wschodzącego słońca z cyklu Folk lokalny (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Brama miasta z cyklu Kapsuły czasu (2018)
sygn. dat. p.d.
szklany klosz, akryl, płótno, spray, tektura, drewniana podstawa, lampka ledowa wys.47 cm, śr.25 cm