CYBIS Julia (ur. 1985 Warszawa)
bez tytułu, 2010, cykl Algeria
akryl na płótnie, 60 x 73 cm
sygn. i opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 60 x 81 cm
sygn. i opisany na odwrocie
akryl na płótnie, 73 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrocie
druk cyfrowy, 54 x 74,5 cm
ed. 1 / 1 + AP
fotografia w ramkach entomologicznych, 15x15 cm, 13x13 cm, 13x13 cm
Estymacja: 1000 - 1400 zł
fotografia w ramkach entomologicznych, 24x30 cm
Estymacja: 1200 - 1600 zł
akryl/płótno
89x116
olej/płótno
89x116