JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
olej/deska, 32 x 24 cm
sygnowany l.d.: 'J.Jungblut'
cena wywoławcza: Wykup abonament
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
ZIMOWY WIECZÓR W HOLENDERSKIEJ WIOSCE
olej, płótno
34,5 x 47,3 cm
sygn. l.d.: J. Jungblut
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
olej/płótno, 94 x 130 cm
sygnowany p.d.: `J.Jungblut`
na odwrociu fragmentarycznie zachowana nalepka własnościowa
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
olej/płótno,
80 x 63,5 cm
sygnowany l. d.: `J. Jungblut`
Estymacja: 6 000 - 10 000
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
PEJZAŻ NORWESKI Z JEZIOREM I CHATĄ
Olej, płótno;
55 x 81 cm
Sygnowany p.d.: M. Sander
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
PEJZAŻ Z CHATź I WIATRAKIEM W ODDALI
olej, deska,
27 x 17.5 cm
sygnowany p.d.: J Jungblut
Na odwr. 2 drukowane nalepki o treści: - 1. Galerie Bubenik KG | 1304 | 8000 MöNCHEN 2 Ą BRIENNER STR. 5; - 2. J.&.G. ADRIAN | Königl. Hofspediteure | WIESBADEN.
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
olej, płótno,
80 x 120 cm
sygnowany l.d.: J. Jungblutt
Z tyłu na ramie okrągła drukowana nalepka Galerie Assidia w Essen.
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
olej, płyta
28 x 45 cm
sygnowany p.d.: J. Jungblut
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
olej, płótno
61 x 81 cm
sygnowany p.d.: J. Jungblut.
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
olej, deska,
24 x 17.5 cm
sygnowany p.d.: J Jungblut.
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
olej, płótno
44 x 33.6 cm
sygnowany l.d.: J. Jungblut.
Z tyłu na ramie napis ołówkiem: Johann Jungblut Düsseldorf | geb.1860 | gest.1912. Na krośnie stempel: Steph. Schoenfeld | DöSSELDORF.
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
olej, płótno,
56 x 81.5 cm
sygnowany p.d.: J. Sander. D.(pseudonim)
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
olej, płótno,
24 x 36.2 cm
sygnowany p.d.: L. Schmutzler MadArt Gallery
56 Lower Gardiner Street,
Dublin 1
www.madartstudio.com
JUNGBLUT Johann (1860 - 1912)
PEJZAŻ HOLENDERSKI Z WIATRAKIEM
olej, płótno,
19.8 x 48.3 cm
sygnowany l.d.: J. Jungblut