ORWICZ (KOCIOŁEK) Stefan (1902 Kraków-1942 tamże)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura fakturowana; 49,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: S. Orwicz;
na odwrocie autorski napis: St. Orwicz / Kraków oraz powyżej wtórny napis: Stefan Orwicz 1902-1942 ZPAP.
Akwaforta, akwatinta; wym. komp.: 240 x 185 mm sygn. oł. p.d.: Kociołek 1929. Idylliczna scena w cieniu "pankiewiczowsko" potraktowanych drzew.
olej, płyta, 32,5 × 40 cm
sygn. p.d.: Kociołek
na odwrocie olejny szkic przedstawiający bukiet kwiatów w wazonie
Wenecja. Dziedziniec Pałacu Dożów, lata 20.
Akwaforta; wym. komp..: 295 x 182 mm; sygn. oł. śr.d.: S. Orwicz.
olej, płótno, 100 × 123 cm
sygn. p. g.: S. Orwicz
Estymacja:14 000 - 17 000 zł
Kraków. Prezbiterium Kościoła Mariackiego, lata 20.
Akwaforta; wym.: 309 x 250 mm; sygn. oł. śr.d.: S. Orwicz.
Prezbiterium Kościoła Mariackiego, lata 20
Akwaforta;
wym.: 309 x 250 mm;
sygn. oł. p.d.: Kociołek; grafika po konserwacji.