GREGOREK Bartosz (ur. 1987)
olej/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrociu: 'BARTOSZ GREGOREK'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GREGOREK Bartosz (ur. 1987)
olej/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ GREGOREK DRONY'
GREGOREK Bartosz (ur. 1987)
olej/płótno, 100 x 100 cm
GREGOREK Bartosz (ur. 1987)
olej/płótno, 50 x 80 cm
GREGOREK Bartosz (ur. 1987)
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ GREGOREK "PROLOG"'
GREGOREK Bartosz (ur. 1987)
olej/płótno, 80 x 110 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ GREGOREK | "POSĄG" | 2015'
GREGOREK Bartosz (ur. 1987)
olej/płótno, 60 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ GREGOREK | DRAPACZ CHMUR | 2016'
GREGOREK Bartosz (ur. 1987)
fotografia cyfrowa
30x45
GREGOREK Bartosz (ur. 1987)
fotografia cyfrowa
30x45