CYGANEK Jacek Dominik (ur. 1961)
cena wywoławcza: Wykup abonament
tempera, akryl, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: Jacek Cyganek
tempera, akryl, płótno, 80 x 100 cm
sygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: APPLES JAcek Cyganek 2019
tempera, akryl, płótno, 60 x 60 cm
tempera, akryl, płótno, 80x100cm
sygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: Primavera
tempera, akryl, płótno, 100 x 130 cm
sygn. p.d.: Jacek Cyganek
olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany p.d: 'Jacek Cyganek'
tempera, akryl, płótno, 100x130 cm
sygn. p.d.: Jacek Cyganek
akryl/tempera/płótno, 70 x 70 cm,
tempera, akryl, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: GWIAZDKA Jacek Cyganek 2018
akryl, płótno, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: Jacek Cyganek
akryl, płótno, 50 x 50 cm
Ona chce być jak Coco, 2017 r.
akryl/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany p.d: 'Jacek Cyganek' sygnowany i opisany na odwrociu: '”ONA CHE BYĆ JAK COCO” | Jacek Cyganek'
akryl, płótno, 50 x 70 cm
sygn. l.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: "MAESTRO, MOŻNA PIŁECZKĘ" Jacek Cyganek
akryl, płótno, 50 x 50 cm
tempera żółtkowa/płótno, 80 x 100 cm,