DUCZMAL Paweł
akryl/płótno, 42 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ DUCZMAL | 2005 AKRYL, PŁÓTNO | 60/42'
cena wywoławcza: Wykup abonament
DUCZMAL Paweł
akryl/płótno, 42 x 60 cm
na odwrociu opisany: `PAWEŁ DUCZMAL / 2005 AKRYL, PŁÓTNO / 60/42`
DUCZMAL Paweł
akryl/płótno,
42 x 60 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `PAWEŁ DUCZMAL / 2005 AKRYL, PŁÓTNO / 60/42`
DUCZMAL Paweł
akryl na płótnie
40x40 cm
DUCZMAL Paweł
akryl/płótno
42 cm x 60 cm