DĄBAŁA Magdalena (ur. 1980)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DĄBAŁA Magdalena (ur. 1980)
akryl, płótno, 46x55 cm
opisany na odwrocie: Magda Dąbała/Sroka nad Świdrem/2013
DĄBAŁA Magdalena (ur. 1980)
Akryl, płótno;
174 x 110 cm
Sygn. l.g. mad2art, pd. 2011
Na odwrocie: Magdalena Dąbała mad2art 2011/ Łabędź
DĄBAŁA Magdalena (ur. 1980)
Obrócili go parę razy dookoła, 2011
Akryl, długopis, płótno;
40x40 cm
Sygn. na odwrocie: Magdalena Dąbała mad2art 2011 "Obrócili go parę razy dookoła"
DĄBAŁA Magdalena (ur. 1980)
Akryl, płótno;
100x70 cm
Sygn.p.d.: MAGDA DĄBAŁA/ MAD 2 ART 2011
DĄBAŁA Magdalena (ur. 1980)
akryl, długopis, flamaster, kredka, tektura,
51,8x39,8 cm,
sygn.
DĄBAŁA Magdalena (ur. 1980)
Akryl, płótno;
50x40 cm
Sygn. Na odwrocie: Magda Dąbała/ PEJZAŻ KOSMICZNY 2010
DĄBAŁA Magdalena (ur. 1980)
Akryl, płótno;
100 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: Magda Dąbała/ "M"(Magenta) z cyklu CMYK
DĄBAŁA Magdalena (ur. 1980)
It takes courage to enjoy it, 2008
Akryl, płótno
120 x 120 cm
Sygn. p.d. Magda Dąbała